Wizz Air otwiera bazę we Wrocławiu

samolotWęgierskie tanie lotnicze Wizza Air działające od 2004 roku posiadają szesnaście baz operacyjnych ‎w Europie, w tym także pięć w Polsce. Można znaleźć je w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, ‎Gdańsku i Wrocławiu. Jak na tle wszystkich miast przedstawia się w tym zakresie to ostatnie?

Baza we Wrocławiu została oddana do użytku w lipcu 2010 roku jako dwunasta baza Wizza Air w ‎Europie. Od samego początku zaczęła oferować sześć połączeń. Obejmowały i wciąż obejmują one ‎Paryż Beavais, Oslo Torp, Forli Bolonia, Cork, Mediolan Bergamo oraz Eindhoven. Do tego znacząco ‎zwiększono liczbę lotów do Londynu, a także ponownie uruchomiono połączenia z Dortmundem ‎oraz Doncaster-Sheffield.

Jedna z największych nisko-kosztowych linii lotniczych widzi w Polsce ogromne możliwości, jeżeli ‎chodzi o rozwój swojego biznesu. Właśnie z tego względu zdecydowała się ona na powstanie w ‎jednym z najważniejszych polskich miast kolejnej bazy, łączącej kraj z wieloma miastami w Europie. ‎Dzięki niej Polska jeszcze bardziej została połączona między innymi z Irlandią, Włochami czy ‎Holandią. Uważa się, że każdego roku z oferty Wizz Air korzystają miliony Polaków. Zdecydowana ‎ich chęć wykorzystuje do tego celu wrocławskie lotnisko, dające im coraz więcej możliwości. Jak ‎widać, otworzenie nowej bazy węgierskiej linii lotniczej było wręcz strzałem w dziesiątkę i ‎przyniosło firmie wiele korzyści, jednocześnie nieustannie dbając o utrzymywanie jej na ‎odpowiednim poziomie.

Wizz Air jest dynamicznie rozwijającą się tania linia lotnicza, obejmująca przede wszystkim Europę ‎Środkowo-Wschodnią i Zachodnią. W jej ofercie można także znaleźć liczne loty do Izraela, Gruzji ‎oraz Turcji – wiele z nich obsługiwanych jest także dzięki bardzo dobrze przygotowanym pięciu ‎polskim bazom. Oferta tej linii lotniczej nieustannie rozwija się, gwarantując jednocześnie całkiem ‎atrakcyjne warunki podróżowania osobom, które chciałyby zaoszczędzić możliwe jak najwięcej ‎pieniędzy, ciesząc się przy tym odpowiednimi warunkami odbywanej podróży. ‎

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *